edy FRC je zde pro Vás od března 2020

najdete nás v Trojanově 2568 – ve žluté budově na placeném parkovišti Na Váze

Nabízíme pro Vás kompletní finanční služby pro téměř 30 nebankovních společností a kompletní portfolio bank. Budete – li potřebovat půjčku či hypotéku, najdeme spolu pro Vás dostupné řešení bez toho, abyste obíhali pobočky bank a další instituce. Poradíme si i v případě, že už je problém s exekucí či insolvencí. V nabídce máme též zajištění leasingu a zpětného leasingu nejen na vozidla, ale i na výrobní technologie, zemědělské a silniční stroje a dokonce i nemovitosti.

S finančními službami je úzce propojena realitní činnost, kdy Vám rádi pomůžeme s nalezením vaší vysněné nemovitosti, zařídíme Vám jak prodej, tak pronájem, odhady nemovitostí a kompletní poradenský i právní servis. Nabízíme též výkup nemovitostí a s pomocí našich soukromých investorů též řešení exekucí a insolvencí.

Další službou je zastoupení všech pojišťoven na trhu a díky tomu zajištění nejvýhodnějšího pojištění – ať už povinného ručení či životní pojistky, opět ušetříte spoustu času obíháním jednotlivých pojišťoven a zjišťování podmínek.

V neposlední řadě pro vaši nemovitost, ať už jste přímý majitel či společenství vlastníků jednotek, zajistíme kompletní Správu nemovitosti, pravidelná vyúčtování služeb, účetnictví, technickou správu, úklid, revize, zastupování při styku s úřady – vše co Vás jen může napadnout a co můžete potřebovat, zajistíme my a navíc za zajímavé ceny.

Navíc je pro Vás k dispozici přímo v kanceláři služba kopírování, tisk, scanování, služba sdílené kanceláře a veřejný internet s milou obsluhou a malým občerstvením.